22.05.2017

Інформація для абонентів-користувачів субсидій МКП “Винниківське”

subsidiya_0

МКП «Винниківське» інформує винниківчан щодо оновленої Програми житлових субсидій.

З 1 травня 2017 року в Україні вступила в дію оновлена Програма житлових субсидій на підставі змін, внесених Урядом 26 квітня 2017 року ( постанова №300) до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (надалі Положення).

Відповідно до вищезазначеного Положення, МКП “Винниківське” зобов’язане надати інформацію відділу соціального захисту населення про суми простроченої понад 2 місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг користувачами субсидій.

Згідно інформації про заборгованість та у відповідності до Положення, органи соціального захисту населення не призначать субсидію на наступний період. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк громадянин ( Абонент) документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Враховуючи вищезазначене ПРОСИМО:

абонентів, користувачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення, яким надано субсидії,

ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВІДОМЛЯТИ

фактичні показники лічильників та вчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення для уникнення непорозумінь з питань отримання субсидій на наступні періоди.

Контактні дані МКП “Винниківське”:
79495, м. Львів-Винники вул. Галицька,7 тел.: (032) 296-29-72

Графік роботи :