15.11.2016

Інформаційна частина проекту «За чисте довкілля у м.Винники» завершена

img_20161109_101759

У школах міста завершилася інформаційно-презентаційна частина екопроекту «За чисте довкілля у м.Винники».

На минулому тижні автори проекту – місцеві громадські організації Золота молодь Винник і Інститут активної громади, провели 17 інтерактивних занять для понад 400 учнів школи № 29 щодо проблематики поводження з побутовими відходами, а також з допомогою анкетування вивчали думку і ставлення учнів до цієї проблеми. Варто відзначити, що учні активно долучалися до процесу обговорення, ставили змістовні запитання, коментували та аргументували власну думку тощо.

Загалом участь у цій фазі проекту взяли більш як 800 учнів 6-11 класів усіх шкіл міста. Наразі проектом передбачено організувати ще два майстер-класи для дітей у бібліотеці для дорослих нашого міста на яких учні зможуть спробувати свої сили у виготовленні цікавих речей з пластикових пляшок тощо.

Також автори проекту працюють над узагальненням даних соціологічного опитування, результати якого планується оголосити на початку наступного тижня.

Нагадаємо, що згаданий проект реалізується за підтримки Департаменту екології і природних ресурсів Львівської ОДА та Винниківської міської ради. Партнерами проекту також виступають Громадська організація «Оселя-Емаус» та ТОВ «Спецавтотранс-Львів». У вересні цього року Винниківська міська рада прийняла Програму охорони навколишнього середовища міста Винники на 2017-2019 роки, одним із завдань якої є екологічна освіта і виховання мешканців міста, інформування про стан навколишнього природного середовища.

11.2017