15.10.2017

ІІ Фестиваль дитячої духовної пісні «Під твій покров святий…» традиційно пройшов у Винниках

22489747_916811081814482_3631233553606642534_n

БДЮТ м.Винники при підтримці Винниківської міської ради, отців винниківських храмів і керівників дитячих хорових колективів провів ІІ Фестиваль дитячої духовної пісні «Під твій покров святий…» у храмі Воскресіння.

Під час фестивалю виступили: зразковий дитячий хор «Оберіг» БДЮТу м. Винники, дитячий хор храму Воскресіння Господнього УГКЦ м. Винники, юнацький хор храму Воскресіння Господнього УГКЦ м. Винники, юнацький хор храму Різдва Івана Хрестителя УГКЦ м. Винники, дитячий хор недільної школи храму св. рівноапостольних Володимира і Ольги УАПЦ м. Винники, релігійна група «Quo Vadis» храму Успіння Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви м. Винники, молодіжний хор «Згарда».

«Нехай ця пісня, духовна пісня, стане символом єднання, символом єдності нашої громади і ми сьогодні маємо змогу отримати насолоду натішитись дитячими голосочками, де ви принесете славу Богу і потіху своїм батькам», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Принагідно, парохи храмів, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, меценат Богдан Голіян  і громада ще раз привітали багатолітнього пароха храму Воскресіння о. Петра Паньківа з 65-літтям.

Завершився фестиваль нагородженням колективів дипломами лауреатів ІІ Фестивалю дитячої духовної пісні «Під твій покров святий…» ініціаторами фестивалю – парохом храму Воскресіння Господнього УГКЦ м.Винники о.Петром Паньківим та винниківським добродійником та меценатом Богданом Голіяном.

Більше фото ТУТ

Share on Facebook62Share on Google+0Tweet about this on Twitter