25.02.2017

Ігор Ігнатович відвідав родинні місця у Винниках

WIN_20170225_15_48_25_Pro

Продюсер фільму «Гіркі жнива» Ігор Ігнатович побував на родинних винниківських місцях та у Історико-краєзнавчому музеї Винник.

Зокрема, він зустрівся з родиною Шустер у хаті, де народилась ще його бабця та коротко ознайомився з історією міста у Історико-краєзнавчому музеї Винник з розповідей директора Ігоря Тимця.

Ігнатович залишив відгук з побажанням у музейній книзі відгуків і пообіцяв повернутись у Винники для кращого вивчення свого родоводу.

Міський голова Винник Володимир Квурт презентував п.Ігнатовичу книгу-фотоальбом, де представлена історія та культура, громадське та суспільне життя Винник.

На завершення зустрічі Ігор Ігнатович ще раз запросив усіх переглянути фільм про Голодомор:

«Це не є тяжкий фільм. Це фільм, який показує Голодомор, але ми старалися лишити надію, а не вводити глядачів у депресію», – акцентував меценат фільму.

Нагадаємо, продюсер першої англомовної художньої стрічки «Гіркі жнива», в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932-33 років, – канадець українського походження Ян (Ігор) Ігнатович, бабця, дідусь і мама якого мешкали у Винниках.

24.2017