04.05.2016

І міжнародний фестиваль з корфболу відбудеться у Винниках 8 травня

Page1

Львівське об′єднання корфболу, Винниківська міськрада, Молодіжка при ВМР, ГО «Золота молодь Винник» запрошують на І міжнародний фестиваль з корфболу на стадіон ім.Б.Маркевича у Винники.

У програмі фестивалю: турніри, змагання, показові виступи для сімей та родин.

Гості фестивалю – почесний консул Королівства Нідерланди Богдан Панкевич та команда з корфболу м.Київ.Page1

Участь у заході візьмуть представники місцевих шкіл та СШ№70 м.Львова.

Урочисте відкриття І Міжнародного фестивалю корфболу відбудеться о 13.00 год. на стадіоні ім.Богдана Маркевича м.Винники.

До організації долучились: Віктор Батяла (СЗШ№70, м.Львів), Олег Білик (ЛДУФК) , Марта Лесів (співорганізатор), Олександр Чорній, Орест Банах, Адміністрація СЗШ№47, Марк Строа (Президент білоруської академії корбфолу, засновник Світової фундації футболу), Леся Стецишин (СЗШ№47).

Нагадаємо, єдиним представником Корфболу в Україні є Львівське Об’єднання Корфболу (ЛОК), куди входять представники Винник, де активно проводяться товариські зустрічі та змагання.

Корфбол — командна гра з м’ячем, багато в чому подібна до змішаного нетболу. У корфбол грають у більш ніж п’ятидесяти країнах; найбільшу популярність гра дістала у Нідерландах та Бельгії. Корфбол відрізняється від інших командних ігор тим, що це змішана гра: команда складається з чотирьох чоловіків і чотирьох жінок.

24.2017