21.12.2015

ГРОМАДСЬКЕ СЛУХАННЯ ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЖИТЛОВОЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ ЗАБУДОВИ В РАЙОНІ КІЛЬЦЕВОЇ

vynnyky-gerb

З 28 грудня 2015 р. по 28 січня 2016 р триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги м.Винники.

В проекті опрацьоване планувальне рішення використання території приблизною площею 22,6 га. Проектом передбачено розташування кварталів садибної житлової забудови, об’єктів інженерної інфраструктури, придорожнього сервісу на землях запасу міста. Проектування житлової забудови передбачається на земельній ділянці орієнтовною площею 8,0 га.

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Винниківської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».
22 січня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.
Місце проведення – КЦ «Дозвілля», м.Винники, вул.Шевченка,3 клуб «Дозвілля». Початок о 14:30.
Пропозиції просимо подавати до 28 січня 2016 року у Винниківську міську раду за адресою: м.Винники, вул.Галицька,20.
Вдповідальний за рганізацію розгляду пропозицій – Желіcко М.Р.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Підставою для розробки даної містобудівної документації є рішення Винниківської міської ради №1850 від 30.04.2015 року «Про надання дозволу на розробку детального плану земель запасу в районі Кільцевої дороги для учасників АТО».

З проектом детального плану території житлової та громадської забудови в районі Кільцевої дороги м.Винники можна ознайомитись за адресою: вул.Галицька, 20 м.Винники з 28 грудня 2015р. до 28 січня 2016р. у робочі дні з 09.00 год. до 18.00 год.

19.2018