26.10.2016

Громадське обговорення проекту рішення Винниківської міської ради «Про звільнення від сплати земельного податку комунальних підприємств Винниківської міської ради та інших підприємств, установ та організацій у 2017 році»

vynnyky-gerb

Дата та час проведення: 03 листопада 2016 року о 12.00 год.
Місце проведення: 79495, м. Винники, вул. Галицька 20, каб. Секретаря ради.

Інформація про організатора проведення громадського слухання: Виконавчий комітет Винниківської міської ради.

Інформація про те, де можна ознайомитись з матеріалами громадського слухання: з проектом рішення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Винниківської міської ради в розділі «Громадські слухання» (документ в загальному доступі).

Подавати пропозиції чи зауваження до вказаного проекту рішення можна у письмовому вигляді в паперовому вигляді на адресу 79495, м. Винники, вул. Галицька, 20 або на електронну адресу розробника vynnyky_vykonkom@ukr.net з поміткою «Пропозиції та зауваження до проекту рішення».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 20 робочих днів з дати оприлюднення повідомлення.

Контакти (телефон, електронна адреса тощо), за якими можна отримати додаткову інформацію про проведення громадських слухань: vynnyky_vykonkom@ukr.net, (032) 296 – 01 – 54

14.2017