14.11.2018

Громада Винник висловлює співчуття родині і близьким Сергія Дмитровського з приводу його смерті

maxresdefault

Сьогодні, 14 листопада, помер начальник Головного управління ДСНС у Львівській області Сергій Дмитровський.

Винниківчани знають Сергія Дмитровського, як людину, завдячуючи ініціативі й старанням якого у місті створена 61 державна пожежно-рятувальна частина.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про п.Сергія назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна йому пам’ять.

Генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Дмитровський був також членом виконавчого комітету Львівської міської ради. Рятувальниками області він керував з 2004 року. Загалом роботу рятувальником розпочав ще в 1978 році. Мав низку нагород за службову діяльність, зокрема, орден за заслуги ІІІ ступеня, грамоти від Верховної Ради та Кабінету міністрів України, почесне звання «Заслужений працівник цивільного захисту України».

Share on Facebook66Share on Google+0Tweet about this on Twitter

15.2018