20.04.2018

Госпіталь у Винниках отримав доброчинну допомогу від Всеукраїнського союзу церков ЄХБ

31084129_1998182747065799_2009056813395214336_n

Силами релігійної громади Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Львівський обласний госпіталь ветеранів війни та репресованих ім.Ю.Липи отримав допомогу із Німеччини.

Сьогодні, близько полудня, у Винники доставили гуманітарну допомогу із Німеччини, яка спрямована на підтримку та допомогу пацієнтам госпіталю у Винниках та потребуючим мешканцям.

«Наші браття по вірі з Німеччини посприяли, щоб зробити таку гуманітарну допомогу нашим людям, нашому шпиталю. Тут є: одежа для бідних верств населення, постільна білизна, стійки для крапельниць, ліжка металеві лікарняні, гідромасажні ванни, матраци, інвалідні візки, ходунки, крісла-туалети, санітарний матеріал, тренажери, стільці, столи та інше.

Свого часу, саме Едвард Шульц, який відповідальний за цей вантаж, приїжджав у Винники на німецький цвинтар, аби підтримати і допомогти відновити ці пам’ятні могили», – розповів пастор осередку Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів о.Олександр.

Отриманий вантаж розрахований і на малозабезпечених винниківчан, між якими розподілять постільну білизну, милиці, ходунки, інвалідні візки, крісла-туалети, одяг.

Липень

19.2018