08.05.2017

Госпіталь інвалідів війни та репресованих у Винниках вшанував пам’ять Героїв Другої світової війни

WIN_20170508_12_51_53_Pro

Керівництво Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім.Ю.Липи, Винниківська міськрада, товариство «Закерзоння» провели захід-реквієм до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 8 травня, у капличці госпіталю у Винниках капелан військового госпіталю о.Михайло Тимків провів молебень за Героїв, які полягли у Другій світовій війні та захисників України, яких ми втратили впродовж років проведення АТО.

Продовжили захід у актовому залі медзакладу, де слова споминів вимовили медики, громадські активісти, міський голова Винник.

«Ми сьогодні святкуємо День перемоги над нацизмом і сподівалися в далекому 45 році, що ця нечисть забуде наші землі, забуде наші домівки… На жаль, не все так стається, – каже міський голова Винник Володимир Квурт. – Можливо, не всі пам’ятали і не всі розуміли про що йде мова. Сьогодні Україна знов, на жаль, стоїть на порозі війни, і знов багатьом синам і дочкам доводиться боронити свій край. Кидати домівки і їхати на Схід, щоб зупинити страшного ворога.
Ми повинні пам’ятати і робити все можливе, і неможливе, щоб війна ніколи не приходила в наші домівки. Тому сьогодні я схиляю голову перед усіма захисниками».

Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Громадський діяч, доцент кафедри географії України ЛНУ ім.Івана Франка винниківчанин Андрій Байцар презентував усім присутнім книгу «Винники туристичні», де зібрані історичні факти про місто та його події.

20.2017