25.11.2016

Голова Молодіжки при ВМР допоможе створити аналогічний дорадчий орган у Яворові

15175357_1894542787461637_440978795_n

Назар Грицків прийняв пропозицію допомогти у створенні консультативно-дорадчого, представницького органу з питань молодіжної політики при Яворівській міськраді.

Домовленість Назара відбулась в рамках Регіонального семінару для молодих місцевих лідерів України з розвитку місцевої та регіональної демократії, який відбувся 22-24 листопада, участь у якому взяли 25 представників політики, громадських активістів, держслужбовців, журналістів та активної молоді до 35 років.

«За три дні семінару я дізнався чимало нової інформації про демократичні процеси, які зараз відбуваються в Європі на прикладі Словенії і Литви. Перейняв досвід колег з інших міст, обмінявся контактами з усіма учасниками семінару задля подальшої комунікації. Прийняв пропозицію допомогти створити Яворівську Молодіжну раду при міській раді», – розповів Назар Грицків.

Учасники семінару отримали багато практичної та командної роботи, прослухали цікаві лекції фахівців, які акцентували на зворотній зв’язок зі слухачами, набули нові знайомства, контакти і можливості.

Пропозиції подальшої співпраці голова Молодіжки отримав від Львівського осередку “Фундації регіональних ініціатив”, ГО “Дослідницький центр “ДАР”, ГО ” Молодь Бібрки” та ін.

14.2017