т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.08.2017

Голосування за номінантів “Почесний громадянин Винник” – 2017 рік

Шановні мешканці міста, з 2 по 15 серпня триватиме он-лайн голосування щодо визначення Почесного громадянина міста Винники у 2017р.  Остаточні результати голосування будуть встановлені до 23.08.2017 шляхом сумування голосів отриманих кандидатами під час он-лайн голосування та додавання голосів членів спеціальної комісії з визначення звання “Почесний громадянин міста Винники”. Нагородження переможців підсумкового голосування відбудеться 24.08.2017р.

Голосування за номінантів "Почесний громадянин Винник" - 2017 рік
  • Микола Тинкалюк 42%, 321 vote
    321 vote 42%
    42% від всіх голосів
  • Ігор Ігнатович 19%, 143 голоси
    143 голоси 19%
    19% від всіх голосів
  • Ігор-Юрій Маркевич 39%, 292 голоси
    292 голоси 39%
    39% від всіх голосів
Всього голосів: 756
01.08.2017
16.08.2017
Опитування закрите

Номінанти на звання
Почесний громадянин Винник” – 2017 рік
Біографічна довідка
 Mar

Ігор-Юрій Маркевич (*1927).  Народився й виріс, прожив у Винниках усе своє життя, за винятком років війни. Брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина». Батько його Теодор Маркевич був членом ОУН-УПА. Під час війни пережив розлуку з рідними. Аж у 1988році дозволили поїхати в гості до рідних в Америку, але нажаль батьків живими він уже не застав.
Після війни був мобілізований до радянської армії. Після армії одружився, виховав з дружиною 3 дітей, 6 внуків, 2 правнучки.
З 1990 по1995 був головою церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м.Винники. Активний учасник зведення церкви. Згодом багато років працював паламарем.

Tyn

Микола Тинкалюк (*1954) – львівський фотомайстер, художник Міжнародної федерації фотомистецтва, член Національної спілки фотохудожників України.
Микола Тинкалюк народився у 1954 році. Закінчив сільську восьмирічну школу, Косівський технікум народних художніх промислів, здобув фах художника, майстра з обробки кольорових металів.
У 1973 приїхав на роботу до Львова. 37 років працює на посаді ювелір-модельєр Львівського ювелірного заводу. Мешкає у м. Винники.
Фото захопився у 1972 році. 3 1988 року бере активну участь у міжнародних салонах. У 2003 році отримав звання AFIAP, а в 2006 році – EFIAP. Експонувався у 39-ти країнах світу, взяв участь у 240 салонах, на яких здобув понад півсотні нагород.

Ign Ігор Ігнатович (*1952) – канадець українського походження Ян (Ігор) Ігнатович (фото), бабця, дідусь і мама якого мешкали у Винниках. Підприємець, меценат, громадський діяч.
Продюсер першої англомовної художньої стрічки «Гіркі жнива» (робоча назва «Врожай диявола»), в основу якої лягли трагічні події в Україні початку 20 століття – Голодомор 1932-33 років.
Засновник і президент “Acuity Funds”, фірми, яка стала однією з провідних і тривалих фондів суспільно-відповідальних фірм Канади, і першою канадською фірмою, що була запрошена стати дорадником Об’єднаних Націй в справах інтеґрації суспільних, екологічних і фінансових факторів з менаджментом інвестицій.
Cклав поважну пожертву на відновлення історичного будинку Королівської Консерваторії Музики в Торонті, який перейменували на “Ihnatowycz Hall”, і встановив стипендії для заавансованих піяністів. Рівно ж склав пожертву на заснування “Ihnatowycz Institute for Leadership” при “Richard Ivey School of Business” i кафедру студій при цім інституті.
Спів-голова успішної кампанії зібрання $10 млн. на розбудову українського Дому Опіки в Торонто. Започаткував і частинно фінансував план перебудови пластового табору при станиці Торонто. Підтримує різні освітні, музичні і мистецькі установи.

Серпень

19.2017