т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.05.2017

ГО МК «Драйв» м.Винники провів Чемпіонат України з кантрі-кросу

18193008_1898635787016329_8091418894973258663_o

Чемпіонат України з кантрі-кросу (1 етап) Відкритий кубок Львова організований ГО МК «Драйв» відбувся на мототреку “Майорівка” у неділю, 30 квітня.

У змаганнях на мотоциклах по пересічній місцевості, яка включає природні та штучні перешкоди взяли участь близько 100 спортсменів, серед яких професіонали, діти, ветерани, аматори та жінки.

Після реєстрації, техогляду і урочистого відкриття, спортсмени проїхали оглядові кола та змагались у профільних заїздах.

В ході змагань переможцями стали:

у класі мотоциклів з об’ємом двигуна до 50 куб. сантиметрів – восьмирічний Василь Мосейчук (№50, м. Косів);

у класі до 65 см. Куб. – Назар Парніцький (№85, м. Хуст);

у класі 150 см3 – Дмитро Грималюк (№168, м. Косів);

у аматорів кращим став Марко Кравчук з Калуша ( №788);

серед ветеранів – Денис Шакула (№501, м. Львів).

Найзапеклішою боротьба була у класі «OPEN»: всі три призових місця тут вибороли львів’яни.

Переміг – Богдан Бацик (№244) слідом за ним був Володимир Врига та Олексій Добичін.

Головний суддя Володимир Якимович (міжнародна категорія).

Від Винниківської міськради змагання відвідав заступник міського голови Богдан Шустер.

Зазначимо, що цього ж дня на “Майорівці” відбулись змагання за Відкритий Кубок Львова з мотоциклетного спорту «Майорівка-2017», де виборювали перемоги спортсмени на квадроциклах.