т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Газета «Винниківський Вісник» прагне оновлення

DSC09893

Керівник редакції єдиного друкованого видання м. Винники «Винниківський Вісник» Володимир Гаврилів сьогодні ознайомив депутатів міськради з планом реформування роботи редакції у зв’язку з процесом роздержавлення.

Про це йшлося на пленарному засіданні сесії Винниківської міськради.

Колектив газети «Винниківський Вісник» виявив бажання скористатися трирічним терміном для вирішення проблем, пов’язаних із подальшим функціонуванням видання в умовах вільного ринку, без дотацій з міського бюджету.

За цей період планується оновити підходи до подачі інформації, в тому числі створити цифрову версію газети, накопичити досвід залучення рекламодавців, а також навчитись вигравати гранти завдяки участі у міжнародних проектах. Газета сподівається продовжити співпрацю з органами державної влади і місцевого самоврядування, але вже на ринкових умовах. Планується також відновити роботу Школи юних журналістів при редакції «ВВ».

Депутат Володимир Спірняк у обговоренні поцікавився, чи можна зменшити термін перехідного періоду, наприклад, до двох років. На що Володимир Гаврилів запевнив, що саме термін у три роки дасть змогу в повному обсязі реалізувати озвучений план реформ.

Перспективний план заходів з метою підвищення ринкової привабливості газети «Винниківський Вісник» депутати прийняли до уваги.

Нагадаємо, газета «Винниківський Вісник» заснована рішенням Винниківської міської ради 5 березня 1991 р. Газета нещодавно випустила у світ ювілейний 500-ий номер.
Однак, для комунального підприємства «Винниківський Вісник» її випуск є збитковим. У 2016 році на утримання редакції газети в бюджеті Винниківської міської ради закладено 316 тис. грн.

Закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» вступив в дію в 2016 році. Закон передбачає реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.
В разі відмови виконання умов закону, через три роки видання буде автоматично позбавлене ліцензії, тобто припинить своє існування.

Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017