т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

21.04.2016

Газета «Винниківський Вісник» має головного редактора

image

Депутати Винниківської міськради затвердили Богдана Йону на посаду головного редактора КП РГ «Винниківський Вісник»

Відповідне рішення прийнято на сесії ВМР сьогодні, 21 квітня.

З Богданом Йоною укладено договір на посаду редактора комунального підприємства – редакція газети «Винниківський Вісник» строком на 2 роки.

«Пан Богдан зумів створити сайт, який для нашого міста є сайтом номер один. Його інформація є цікава, реакція на події, які відбуваються у Винниках є миттєвою, – розповів міський голова Винник Володимир Квурт, – мною була зроблена пропозиція п.Богдану очолити редакцію газети для того, щоб поєднати зусилля керівника новинного сайту, а також друкованого видання з метою сформувати якісну інформаційну політику».

Нагадаємо, Богдан Йона є розробником та адміністратором інформаційного сайту «Винники Plus».

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень