т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.08.2016

Гарний настрій забезпечив винниківчанам інструментальний ансамбль «Високий Замок» (ФОТО)

20160820_190952

Інструментальний ансамбль «Високий Замок» зачаровував Винники концертною програмою «Весела мандрівка».

До 664-річчя Дня міста Винники, на площі перед костелом Успіння Богородиці, з класичною та народною музикою, виступив ансамбль «Високий Замок».

Віртуозні фольклорні композиції різних народів, запальні танго, польки, фокстроти, меланхолійні вальси не залишили байдужими жодного слухача, ані дорослого, ані малого.

Весела, легка і насичена програма «Весела мандрівка» дала змогу слухачам перенестись у казковий світ музики народів світу.

Зазначимо, що у творчому доробку колективу «Високий Замок» три компакт-диски: “Перлини класичної музики”, “Весела мандрівка” та “Христос ся рождає”.

Share on Facebook22Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень