14.04.2018

Фестиваль дитячої творчості «Великодні барви»: вісімнадцятий рік у Винниках

30709842_1017518221743767_6399331230613352883_n

Будинок дитячої і юнацької творчості провів ХVІІІ фестиваль «Великодні барви» сьогодні, 14 квітня.

Захід відкрила директор установи Ольга Соколик. Ввівши присутніх вихованців, батьків та гостей фестивалю у багаторічну історію свята і подякувавши керівникам творчих гуртків, на сцені показали презентацію зі світлин робочих процесів, нагородження і дозвілля учнів.

«Ваша творчість, напевно, і є тією Божою  іскрою, якою щедро обдарував вас Господь. Ваші роботи – яскраві і чудові. Я хотів би, щоб ви зберегли це вміння творити, вміння реалізовувати себе, показувати свою любов до світу в житті, бо це фантастично!», – привітав учасників фестивалю міський голова Винник Володимир Квурт.

Слова вдячності і захват творчістю дітей висловив  головний член журі, меценат Богдан Голіян, завідувач бібліотеки для дорослих м.Винники Ірина Андрухів і керівники гуртків: образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» Олена Зозуля, образотворчого мистецтва для дошкільнят «Веселі долоньки» Олександра Шенгера, ужиткового мистецтва «Перевесло» Оксана Куш.

Музичний супровід свята дарували вихованці зразкового дитячого хору «Оберіг», зразкового ансамблю «Веселочка» і естрадного співу «Виноградинка».

Зазначимо, що сьогодні ж, три вихованки Олени Зозулі, а це:  Катерина Барабаш, Таїсія Сплавінська, Анна Лігостаєва привезли грамоти за виборені перші місця з обласного конкурсу дитячого малюнка «Техніка майбутнього».

Share on Facebook17Share on Google+0Tweet about this on Twitter

12.2018