21.05.2017

Духовна пісня у Винниках: пройшов Міжнародний фестиваль «Достойно є…»

20170521_174622

Винниківська міськрада спільно з Львівським муніципальним хором «Гомін» провели Міжнародний фестиваль духовної пісні «Достойно є…» у храмі рівноапостольних святих Володимира і Ольги УАПЦ у Винниках.

В рамках уже традиційного фестивалю відбулось вшанування Матері Божої та матерів в Україні піснеспівом хорів з Польщі, Румунії, Східної України, Львова та Винник.

“Насправді, Винники вчергове раді вітати вас у нашому чудовому древньому галицькому місті, – відкрив фестиваль міський голова Винник Володимир Квурт. – Тішуся тим, що вже традиційним стає цей Міжнародний конкурс духовної пісні “Достойно є…”. Якщо ми можемо творити щось добре, якщо ми можемо творити щось спільне, то напевно, це може бути і та висока пісня до Бога. Адже – це пісня любові, це пісня добра, це пісня миру”.

Колективи виконали духовні, світські, народні хорові твори української та світової класики.

18.2017