21.03.2016

Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги обслуговуватиме винників чан

бпд-для-здолбунівчан

Винниківська міськрада і Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали угоду про співпрацю.

Угода про співпрацю підписана для налагодження співпраці, спільного проведення заходів та обміну інформацією для правової допомоги громаді.

Центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги для соціально незахищених категорій громадян, таких як:

– малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід нижчий суми прожиткового мінімуму);

– інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що не перевищує двох прожиткових мінімумів;

– ветерани війни, учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), осіб на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які стали жертвами насильства в сім’ї; біженці, та інші соціально вразливі категорії осіб, визначені статтею 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Нагадаємо, у Винниках з 9 березня у приміщенні Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи за адресою: м.Винники, вул.Івасюка, 31, офіс «Єдине вікно», працює Мобільний пункт правової допомоги учасникам АТО, де безоплатну правову допомогу надають представники двох львівських місцевих центрів почергово.

Юридичні консультації надаються кожної другої та третьої середи місяця з 14.00 до 16.00 год.

21.2017