т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.01.2016

ДП «Добробут» має нового керівника

vynnyky-gerb

На вчорашній сесії Винниківської міської ради (21.01.2016 р.) було представлено нового керівника ДП «Добробут» Павла Венгриновича.

Редакція «ВВ» вирішила довідатися в пана Павла про його плани й наміри стосовно діяльності на новій посаді.

– Розкажіть, будь ласка, про своє попереднє місце праці?

– Я очолював у Франківському районі Львова КП «Затишне». Коли туди прийшов, то підприємство було в дуже поганому стані. Але поступово вдалося все налагодити. Гадаю, що моя робота на згаданому підприємстві й спонукала владу Винник запропонувати саме мені очолити ДП «Добробут».

– Ви знайомі зі станом справ на винниківському комунальному підприємстві?

– Дуже добре знаю, бо я сам є мешканцем Винник. Я тут проживаю п‘ять років, наш багатоквартирний будинок обслуговує саме ДП «Добробут». Тому разом зі всіма мешканцями потерпаю від негараздів, які панують у цій комунальній установі.

– І не побоялися очолити її?

– Не хотілося відмовляти людям, які мені запропонували цю посаду. Адже вони мені довіряють. Також прагну завжди сам вирішувати свої проблеми, а не перекладати їх на когось. Очоливши ДП «Добробут», уже не матиму права нарікати на роботу комунальників, а прагнутиму зробити все краще й якісніше.

– Чи бачите Ви шляхи виведення ДП «Добробут» із кризи?

– Так. Я бачу перспективу розвитку цього підприємства. Адже на попередньому місці праці також застав руїну. Та згодом вдалося там виправити ситуацію. Тому досвід уже є. Зрештою, коли б побачив, що це справа безнадійна, то нізащо б не погодився на нову посаду.

– Бажаю Вам успіхів на новій роботі.

-Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ

Серпень