07.03.2016

Дозвіл на тимчасове порушення благоустрою міста – першочерговий документ на виконання земельних робіт

logo

Дочірнє підприємство «Добробут» надає дозволи на тимчасове порушення благоустрою на території Винник та контролює усунення пошкоджень, пов’язаних з проведенням земляних або ремонтних робіт у місті.

«У разі неотримання дозволу при проведенні будь-яких робіт за межами власної земельної ділянки адміністративною комісією винниківської міськради буде складено адмінпротокол за порушення благоустрою міста» – коментує заступник міського голови Михайло Мамут.

Нагадаємо, відповідно до рішення Виконавчого комітету Винниківської міськради №51 від 26.02.2016р. затверджено тариф на виконання робіт у строк, менший ніж календарний місяць, який становить 350 грн. Максимальна сума штрафу, за 20 календарних днів протермінування оплати робіт сягатиме 18-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

21.2017