28.12.2016

Дошкільнята у Винниках провели останні передноворічні свята

15748256_1779247665625976_1321854077_o

Вихованці ДНЗ №156 у Винниках завершили святкування Нового року та Різдва Христового.

Традиційні передріздвяні дійства провели усі групи дошкільнят. Сьогодні – завершальний день урочистостей провели останні дві групи садочка.

Дітвора розповіла тематичні віршики, співали й величали Новонародженого Ісуса Христа.
Арт-гурт ДНЗ №156 та вихователі груп долучились до концертної програми, виконавши колядки та взявши участь в інсценівках.

Привітала із прийдешніми святами дошкільнят і батьків завідуюча навчальної установи Галина Пуцило:

«Нехай у ваших домівках панують мир і злагода, нехай у ваших серцях буде лише добро і щастя, нехай на ваших устах буде лише посмішка, а в хаті буде злагода і добро. Над нашими головами нехай буде лише мирне голубе небо».

Після урочистостей діточок обдарували солодкими подарунковими пакунками від депутата Львівської міськради, мецената Григорія Козловського.

Нагадаємо, з нагоди Дня Святого Миколая юні винниківчани садочка та усіх місцевих шкіл отримали подаруночки привітання від Винниківської міськради.

18.2017