21.02.2017

Доросла бібліотека у Винниках провела вікторину до Міжнародного дня рідної мови

WIN_20170221_14_19_35_Pro

Учні школи «Берегиня» взяли участь у вікторині до Міжнародного дня рідної мови у дорослій бібліотеці м.Винники.

Старшокласники, розділені у дві групи, показували свої знання рідної мови знаходячи слова антоніми, синоніми, згадували закінчення приказок і прислів’їв та авторів висловів, які стали крилатими для українців.

«Наша сьогоднішня вікторина заставила дітей думати, показати свої знання у цікавій сучасній формі, – розповідає завідувач бібліотеки Ірина Андрухів. – З огляду на зацікавлення молоді, та зважаючи, що цей рік – рік Івана Огієнка, а у Винниках цьому видатному діячеві є пам’ятник, плануємо провести ще один захід в честь його діянь».

Нагадаємо, 5 лютого бібліотека провела щорічний звіт перед громадою Винник, де долучились усі місцеві молодіжні громадські організації та освітньо-культурні заклади.

20.2017