т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.02.2016

Допомогли вдові загиблого бійця АТО

ATO

У середній загальноосвітній школі № 29 відбулася акція «Милосердя», під час якої зібрано і перераховано 11 300 грн на лікування Ольги Васькало – дружини львів’янина Романа Васькало, який загинув 22 липня 2014 р.

Чоловік потрапив під артилерійський обстріл терористів у селищі Довжанське на Луганщині. Тіло загиблого не віддавали бойовики. Лише після тривалих переговорів його доправили на батьківщину і поховали. Романові було 25 років, він працював на залізниці. У бійця залишилася дружина й трьохрічний син, якій лікарі поставили страшний діагноз – пухлина мозку.

«Допомогти вдові зголосилися діти, батьки і вчителі, – зазначила заступник директора школи Ореста Стасів. – Також відгукнулися на звернення ГО «Галицька фортеця» та ініціативу «Волонтерського полку» – взяли участь у акції «Здай макулатуру – допоможи Героям», під час якої зібрали 710 кг макулатури. За активну громадську позицію отримали подяку від «Волонтерського полку». У сучасних важких і непростих умовах, коли частина України окупована російським агресором, в школі проводиться багато заходів, присвячених героїзму захисників суверенітету і територіальної цілісності країни».

Лариса КУБСЬКА

Фото www.ugcc.lviv.ua