т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

ДНЗ №156 м.Винники отримає навчальний набір LEGO

20171006_130918

Садочок у Винниках став учасником міжнародного благодійного проекту LEGO Foundation та отримає набір LEGO Education.

Зустріч із керівниками дошкільних закладів області, які в цьому році вступають у програму проекту відбулась сьогодні, 6 жовтня, у садочку м.Винники.

В ході спілкування, тренер проекту Надія Фігурська розповіла педагогам про мету, ціль програми та методи навчання, ознайомила їх з головними принципами покладеними в основу роботи з цими наборами:

«Імплементуючи дану програму в Україні, ми не лише розвиваємо у дітей навички конструювання (технічні навички), а створюємо умови для всебічного розвитку дитини, включаючи критичне мислення, сміливість, впевненість у собі, відповідальність, уміння працювати як самостійно, так і в команді. При цьому ключовим методом покладеним в основу навчання за цією програмою є гра, а гра – це саме те середовище, де дитина розвивається найгармонійніше».

Завідувач ДНЗ №156 Галина Пуцило подякувала за корисне навчання та подарунок і побажала усім гарного виховного процесу із застосуванням конструктора.

Нагадаємо, що в системі дошкільної освіти діє програма «Сприяння освіті», започаткована Меморандумом про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом The LEGO Foundation (Королівство Данія). Відповідно до програми, в дошкільних навчальних закладах (ДНЗ) України впроваджується LEGO-конструювання. Благодійним фондом The LEGO Foundation здійснено повне забезпечення ДНЗ-учасників навчальними наборами LEGO.

Share on Facebook25Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017