07.09.2017

Для вручення нагороди УПА шукають найближчих родичів винниківчанина Лева Николенко (Николечко) 1916 року народження

упа

«Координаційна рада з вшанування пам’яті нагороджених Лицарів ОУН і УПА» просить допомогти знайти та ідентифікувати найближчих родичів  винниківчанина Лева Николенко (Николечко) 1916 року народження для передачі відзнаки.

В рамках роботи Світового ювілейного оргкомітету з відзначення 75-ої річниці створення УПА, спільно з органами місцевого самоврядування з метою вшанування пам’яті Лицарів ОУН і УПА розшукуються нащадки Лева Николенко (псевдо «Винниченко») 1916 року народження, який проживав у Винниках, помер 24.01.1949 р., нагороджений Наказом від 14.10.1946р. Бронзовим хрестом бойової заслуги.

Звертатись за адресою: м.Винники, вул. Галицька,20, тел.229-54-31

Зазначимо, Хрест Бойової Заслуги — найвища військова нагорода Української повстанської армії і Української Головної Визвольної Ради. Присвоювалася воякам Української Повстанської Армії і цивільним особам, які відзначилися особливим вояцьким чином, або тим воякам і цивільним особам, які, виконуючи свої обов’язки, відзначилися чи загинули в бою.

15.2017