04.05.2018

Дівочий хор “Зґарда” представив Винники на Міжнародному фестивалі-конкурсі “Хай пісня скликає друзів”

31936726_2070982173182056_4902726514371461120_n

Вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів» прийняв винниківський ансамбль «Зґарда» у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

«За сприяння Винниківської міської ради, ми змогли торкнутися атмосфери цього чудового фестивалю, отримали великий досвід, і привезли додому Диплом ІVступеня в номінації – Хоровий спів. Щиро дякуємо за допомогу в організації, велику довіру і підтримку, яку ми отримали. Нашою маленькою мрією є наступного року привезти вже з ювілейного конкурсу призове місце, але ще більше ми хочемо, щоб цей надзвичайний фестиваль повернувся в рідні стіни Луганського університету. І ми б з великою радістю поїхали наступного року туди», – розповіла учасниця колективу Марія Палько.

Міський голова Винник Володимр Квурт та виконавчий комітет щиро вітають вокалістів і бажають творчого росту, наснаги, плідної енергії у всіх планах і починаннях.

Зазначимо, що з поміж багатьох фестиваль, які проводяться в Україні, цей конкурс відрізняється особливою історією, адже він був заснований і впродовж 8 років (2007-2014) проходив при Луганському університеті. У зв’язку з воєнними діями він припинив свою діяльність. Лише у 2018  році, після підписання договору про співпрацю між Луганським і Чернівецьким університетами, він продовжив свою роботу на Буковині, і отримав додаткову назву-девіз:”Схід+Захід=мир!”.

Липень

19.2018