т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.02.2016

Дев‘ять «пострілів у «Сокола»

DSC09758

Сьогодні, шостого лютого цього року, винниківський «Рух» стартував у Меморіалі ім.Ернеста Юста.
На полі зі штучним покриттям винниківчани зустрілися з ФК «Сокіл» (Андріївка).
Гості виявилися цілком не готовими до гри з таким сильним суперником, яким зараз є винниківський клуб.
Уже на перших хвилинах поєдинку винниківчани декількома влучними «пострілами збили» «Сокола». Бо вже на п‘ятій хвилині гри новобранець «Руху», відомий за виступами в львівських «Карпатах» і київському «Динамо», Володимир Федорів технічно пробив повз воротаря ФК «Сокіл» – 1:0. Федорів сьогодні виступав на позиції лівого захисника. Промайнуло небагато часу, як уже правий захисник «Руху» Романюк подвоїв рахунок.

Гості, незважаючи на такий негативний для них розвиток подій, навіть і не думали атакувати ворота винниківчан. А наші земляки тим часом забивали голи знову й знову. Ще до перерви рахунок став – 5:0. Удруге відзначився Федорів, а також Омельченко та Макар.

У другому таймі на заміну вийшло шість футболістів «Руху». І серед них добре відомий за виступами в Прем‘єр-лізі України в складі «Карпат», симферопольської «Таврії», ужгородської «Говерли» Максим Фещук. Володар Кубка України в складі кримчан (Фещук) ще двічі вразив ворота ФК «Сокіл». Восьмий гол на рахунку новобранця Петриняка. А підсумковий, дев‘ятий, гол провів ветеран «Руху», один із тренерів команди Роман Манорик.

Отож, 9:0 на користь «Руху». Наступної суботи «Рух» зіграє свій другий поєдинок із командою міста Рава-Руська.

«Суперник дозволяв нам робити на полі все, що завгодно, тому не коментуватиму гри й її підсумку, – мовить старший тренер «Руху» Роман Гданський. – Але, звісно, користь від цього поєдинку нам також є. Особливо важливо відчути впевненість у своїх силах для молодих гравців. У нас сьогодні на полі було багато молоді. Хоча й футболістів із досвідом також не бракувало. Щодо Максима Фещука, то одразу наголошу, що цей футболіст за «Рух» не виступатиме. Він у нашому колективі лише підтримує свій фізичний стан…»
Склад «Руху»: Шевчук, Бойко, Федорів, Романюк, Вільчинський, Костик, Кікоть, Панасюк, Макар, Іванов, Омельченко.

На заміну виходили: Фещук, Петриняк, Ільків, Жук, Яким і Миць.
Щодо двох останніх гравців, які виходили сьогодні на заміну, то тренер юнацького складу «Руху» Ігор Дідик наголосив, що вони є вихованцями місцевої футбольної школи.

«Це результат нашої багаторічної праці, бо ми у Винниках виховали Богдана Миця та Ростислава Якима. Сподіваюся, що вони зможуть закріпитися в основному складі «Руху» і принесуть багато користі нашій команді. Сьогодні вони провели чудовий поєдинок,» – зазначив Ігор Дідик.

Володимир ГАВРИЛІВ

На фото: Грають ФК «Рух» і ФК «Сокіл».
Максим Фещук – автор двох м‘ячів.

21.2017