07.12.2016

Депутат Винниківської міськради привітав військових новим кліпом гурту «Хочу ЩЕ!»

15397709_1769759779908098_999123734_o

Вокаліст гурту «Хочу ЩЕ!», депутат Винниківської міськради Юрій Шивала представив новий кліп на слова Т.Шевченка «Тополя».

Відеороботу, як і пісню, колектив гурту присвятив усім українським військовим, які загинули у зоні АТО захищаючи рідну землю від російської агресії.

«Війна і кохання – це дві полярності, які зустрічаються одна з одною так, як це сьогодні відбувається у нашій країні. Сюжет кліпу «Тополя» демонструє сумну історію кохання, у якій дівчина відпустила свого коханого на війну, а він не повернувся з фронту, – розповідає Юрій. – Спогади про милого не полишають дівчину, її уява вимальовує картинки з минулого, де вони разом щасливо проводять час на березі річки в Українських Карпатах».

Зйомки кліпу за режисурою Сергія Дядка відбувалися на території Українських Карпат неподалік від курортного містечка Східниця, що на Львівщині, а також у промзоні старого Львова. Пісня для музичного відео гурту Хочу ЩЕ! – «Тополя», написана на основі однойменного вірша Т. Г. Шевченка. До створення музичного твору також долучилася львівська бандуристка Христина Валович.

Share on Facebook12Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2017