т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.01.2016

День Соборності України відзначили у Винниках

DSC09445

Винниківчани зібралися у сквері Незалежності України (вул.Галицька), щоб спільною молитвою вшанувати світлу пам‘ять усіх героїв, які в різні періоди історії нашої держави віддали за неї своє життя.

Присутні молилися за всіх вояків УНР і УГА, воїнів Небесної сотні, українських солдатів, які загинули в зоні АТО й у Криму.

Звучали прізвища Юрія Вербицького, Михайла Жезневського та Сергія Нігояна, які беззбройними першими впали від куль убивць на Майдані Незалежності в Києві.

Службу Божу відправили священики місцевих конфесій – о.Володимир і о.Любомир (УГКЦ) і о.Василій (УАПЦ).

З промовою до присутніх звернулися міський голова Винник Володимир Квурт і доцент ЛДУ ім.І.Франка Андрій Байцар.

Володимир Квурт закликав громаду берегти єдність. Андрій Байцар розповів про героїчні сторінки в історії боротьби нашого народу за волю й незалежність.
Патріотичні вірші виконали Аліна Павлюк, Лариса Пришляк і Вікторія Штурмак.

Володимир ГАВРИЛІВ

DSC09451 DSC09457 - копия