28.06.2017

День Конституції України у Винниках провели діти

19532867_1859608300923245_548814067_o

Винниківська громада вшанувала День прийняття Конституції України.

Учасники театральної студії «ЗМВ» розповіли коротку історію прийняття Конституції України та показали інсценізацію «Вінок» , яка символізувала важкий і довгий шлях нашої держави до справжньої незалежності.

Представники влади, депутати, керівники освітньо-культурних устав та громадських організації виконали гімн України «Ще не вмерла України і Слава, і Воля».

«Насправді, Конституція – це не лише документ, не лише атрибут державності, а це наш оберіг. Де сформовані всі закони нашого буття. Це гарантія існування нашої України, тому я вас вітаю з цим святом, адже головне, що, незважаючи на те, що цей захід мав би бути більш чисельним, ми знаємо, що вся громада всім серцем розділяє цю думку», – привітав зі святом присутніх міський голова Винник Володимир Квурт.

Продовжили відзначення Дня Конституції України діти в рамках проекту мандрівних аніматорів культури «Бурдебач».

Share on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on Twitter

14.2017