т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.01.2017

Через складні погодні умови у Львові працюватиме цілодобовий патруль та пункти обігріву

1yksmyiwgxy11

У Львові на 5 – 8 січня забезпечено чергування: цілодобово патрулюватимуть наряди поліції та Муніципальної дружини.

Цілодобово працюватимуть пункти обігріву на вул. Кирилівській, 3а (Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян) та на вул. Сербській, 3 (у приміщенні ЛКП «Старий Львів»).

Також для усіх, хто потребує зігрітись – будуть відкритими перші поверхи шкіл – у кожному районі по одній школі:

– у Галицькому районі — середня загальноосвітня школа № 9, вул. М. Коперника, 40

– у Личаківському районі — середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер», вул. Некрасова М., 59

– у Залізничному районі — спеціалізована школа І-ІІІ-го ступенів № 15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов, вул. Патона, 7

– у Сихівському районі — середня загальноосвітня школа № 84, вул. Зубрівська, 30

– у Шевченківському районі — ЗОШ № 22 ім. В. Стефаника, вул. Хімічна, 7

– у Франківському районі — середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 83, вул. Івана Пулюя, 16.

Також місто звернулося до церков та храмів із проханням допомогти і розмістити, де є на це можливість, пункти обігріву.

Водночас, буде забезпечено посилений режим чергування у двох базових лікарнях міста – лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9) та 8-ій міській клінічній лікарні (вул. Навроцького, 23), які прийматимуть людей з переохолодженнями та обмороженнями.

У разі виникнення будь-яких непередбачуваних ситуацій, мешканців просять повідомляти на гарячу лінію міста за коротким номером 15−80, особливо якщо бачать безпритульних, адже у місті цілодобово працюватимуть два пункти обігріву.

Нагадаємо, на завтра, 6 січня, синоптики прогнозують часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 7 – 12 м/с. Температура повітря впродовж доби 12 – 17° морозу.

7 січня – часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північний, 9 – 14 м/с, поривчастий. Температура повітря вночі 13 – 18° морозу, в горах до 22° морозу; вдень 11 – 16° морозу.

8 січня – місцями сніг. Температура повітря вночі 12 – 17º морозу, місцями до 20º морозу; вдень 9 – 14° морозу.

9 січня – місцями невеликий сніг. Температура повітря вночі 15 – 20º морозу, місцями до 23º морозу; вдень 9 – 14° морозу.

20.2017