24.03.2017

Частування для воїнів АТО вирушили з Винник на Схід України

20170324_140309

Винниківчани вирушили в зону АТО для підтримки захисників кордонів та території України в рамках загальноміської акції «Моя допомога вартує життя».

Отець храму Різдва Івана Хрестителя Орест Чекан, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, волонтер та боєць Української добровольчої армії Тарас Елейко вночі рушають до зони АТО із допомогою для військових від винниківчан.

Приготування, збір речей і продуктів у місцевих закладах освіти, домівках винниківчан та у плебанії при храмі Різдва Івана Хрестителя завершились сьогоднні.

«Впродовж акції містяни всіляко долучались до спільної справи, яка стала уже традиційним виявом доброї волі та підтримки бійців АТО, – каже Богдан Шустер. – Ми щиро вдячні всім, хто долучився до підтримки хлопців: дітям за активність і відповідальність, батькам за підтримку та допомогу, викладачам, вихователям, керівникам закладів і усій громаді нашого міста».

Завдяки спільній праці міста, спільно з парафіянами з села Верхньої Білки, отця Михайла Моравського та парафіян з села Тарасівки та отця Тараса Чорного і парафіян з села Чишки  у зону бойових дій, що відбуваються на Сході України направляються обереги, солодощі, домашні страви, закрутки, продукти, гігієнічні засоби, медикаменти, тощо.

Під час перебування на територіях, де перебувають військові о.Орест Чекан проведе сповідь та причастя для солдат.

Нагадаємо, відбувається загальноміська акція «Моя допомога вартує життя» з благословення Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського Владики Ігоря. Організатори акції – парафія храму Різдва Івана Хрестителя, отець Орест Чекан, заступник міського голови Богдан Шустер та молодіжна організація «Золота молодь Винник».

17.2018