24.02.2017

Богдан Шустер подякував Ігорю Ігнатовичу за працю над фільмом «Гіркі жнива»

WIN_20170224_12_04_10_Pro

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер взяв участь у зустрічі з канадським підприємцем, продюсером фільму «Гіркі жнива» Ігорем Ігнатовичем у НУ «Львівська політехніка» сьогодні, 24 лютого.

Громадський діяч, меценат, канадський підприємець, родовід якого ведеться з Винник Ігор Ігнатович спілкувався зі студентами, громадськістю, журналістами про актуальність фільму про Голодомор, який покажуть на великих екранах у 45 країнах та на телеекранах у близько 100 країнах.

Розповів історію особистого професійного успіху і свою участь в житті та діяльності української діаспори Канади.

Приємним для Ігнатовича та його дружини став візит на презентацію заступника міського голови Винник Богдана Шустера – винниківчанина зі спільними родичами із продюсером, який привітав, подякував за фільм та наголосив, що Винники пишаються таким вихідцем:

20170224_133840«В мене в руках є документи нашої родини, зокрема свідоцтво про народження вашого прадіда і мого прапрадіда. Мені дуже приємно, що є такі вихідці із нашого міста і дозвольте вам подякувати за таку працю, за те, що ви подарували світові, і в переддень вашого дня народження, вітаємо вас картиною і описами про Винники».

Після зустрічі історикознавці та родичі спілкувались про родинні зв’язки та можливість зустрічі у Винниках.

Нагадаємо, «Гіркі жнива» – історична кіноповість, створена зусиллями і коштом української діаспори у Канаді виходить на екрани кінотеатрів США та Великобританії. Події кінострічки розгортаються під час Голодомору 1930-х років. Фільм із участю британських акторів Макса Айронса, Саманти Баркс і Теренса Стемпа показує катастрофу, спричинену політикою радянського лідера Йосипа Сталіна, який мав на меті зміцнити комуністичну владу й знищити найменші прояви незалежності України.

21.2017