11.03.2018

Благоустрій у Винниках: у місті проводять весняну обрізку дерев

received_1978330155717725

На замовлення Винниківської міської ради на вулицях та у паркових зонах міста проводять весняну обрізку дерев.

Про це розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«У місті активно проводяться роботи з омолодження та обрізки дерев, оскільки багато років цього не виконувалось, це великий обсяг робіт.

Формування крони та омолодження – це суттєво різні речі. Є дерева, які не підлягають омолодженню, тому їм треба обрізати окремі гілки, щоб не нанести йому шкоди. У той же час багато дерев підлягають омолодженню. Тобто обрізаються гілки до самого стовбура.

Багатьом деревам омолодження – продовжує життя. Вони пускають пагони і, відповідно, таке дерево стає кращим, і тому краще поглинає негативні речовини», – пояснює очільник.

Наприкінці минулого тижня, працівники ВКП «Добробут» виконували обрізку на вул.Сухомлинського.

У ці дні роботи продовжувались на вул.Галицькій.

Share on Facebook14Share on Google+0Tweet about this on Twitter

12.2018