15.03.2018

Благоустрій старого кладовища: територію очищають від аварійних дерев для встановлення огорожі

20180315_1108231

На замовлення КП РС «Меморіал» проводиться санітарна очистка дерев на території старого кладовища Винник.

Про це повідомив директор комунального підприємства Генадій Гримчак.

«Проводиться чистка старих аварійних дерев навколо цвинтаря, які прийшли в непридатний стан за віком та, які падають і руйнують пам’ятники.

Чистка проводиться для того, аби загородити кладовище металево сіткою, для того щоб зняти питання всіх розмов, які ходять по місту, що десь когось підзахоронили, десь когось захоронили.

Цвинтар загородиться за встановленими межами.

Межі виносу та зйомки зроблені відділом містобудування Винниківської міської ради», – розповідає п.Гримчак. – Визначена підрядна організація, яка зараз виготовляє кошторис на сітку, і тільки, як завершимо вирубку – приступаємо до огородження кладовища. В цьому році мусимо загородити».

Нагадаємо, територія кладовища 1030 метрів.

Вирубка аварійних дерев проводиться на підставі актів, складених Інспекцією благоустрою м.Винники спільно з Державною екологічною інспекцію у Львівській області та рішення Виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Share on Facebook8Share on Google+0Tweet about this on Twitter

16.2018