т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.09.2016

Благодійність за прикладом о.Генрі Ноуена провела Винниківська санаторна школа-інтернат

pronchak2

Винниківська санаторна школа-інтернат провела «Ярмарок непотрібних речей» за прикладом благодійника о.Генрі Ноуена.

13-14 вересня відбулась благодійна акція «Ярмарок непотрібних речей» в підтримку дітей з особливими потребами.

Як розповіла педагог-організатор ВСШІ Надія Фігура, результатом проведеної акції адміністрація школи задоволена. – «Акція проходила і на території школи, і у центрі Винник. Найбільший ажіотаж відбувся на шкільній території, де самі учні активно долучились до розпродажу».

Суму виручених коштів та імена дітей, яким ці кошти передадуть адміністрація школи назве у день пам’яті о.Генрі Ноуена, який відбудеться 21 вересня у ВСШІ.

Нагадаємо, о. Генрі Ноуена (1932-1996) – всесвітньо відомий автор численних книжок, духівник спільноти Лярш для осіб із особливими потребами в Канаді.

17.2017