29.09.2017

Бібліотека для дорослих у Винниках зустріла 60-річчя з друзями

бібліотека

Бібліотека-філія №34 ЦБС для дорослих у Винниках урочисто відзначила ювілей з громадою міста.

На святковій події завідувачку Ірину Андрухів і бібліотекарів Наталію Шмигельську та Марію Кітуру вітали керівник ЦБС для дорослих Любов Цяпало, заступник міського голови Винник Богдан Шустер, директор видавництва «Каменяр» Дмитро Сапіга, психолог Світлана Беляєва, керівник Винниківського осередку «Просвіта» Любомир Білоус, голова Винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета, просвітянка Євгенія Бульба, керівники і вихованці Театральної студії ЗМВ, вокальний гурт “Зґарда”, “Винниківчани”, учні шахової школи, молодіжних організацій, місцевих освітньо-культурних закладів.

«Наснаги вам у вашій роботі, вдячності від всіх, хто вас любить, хто тут присутній, а присутня тут вся еліта Винник. Вітаємо!», – мовив заступник міського голови Богдан Шустер.

Share on Facebook44Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017