10.02.2018

Бібліотека для дорослих м.Винник прозвітувала перед громадою творчим вечором «Щастя поруч»

20180208_1708161

Бібліотека-філія для дорослих у м.Винники представила звіт перед громадою під гаслом «Щастя поруч».

Відверті посмішки, щире спілкування, поезія, музика – саме така атмосфера панувала у залі бібліотеки восьмого лютого протягом творчого звіту перед громадою, на який колектив бібліотеки щороку збирає своїх друзів, читачів, колег та партнерів.

На заході показали відеоролик з враженнями, емоціями та історіями керівників гуртків, які діють при бібліотеці, заступника міського голови Винник Богдана Шустера, керівника ЛМГО «Золота молодь Винник» Софії Маркевич,  читачів-винниківчан про те, що для них бібліотека для дорослих у Винниках.

«Щиро дякуємо усім нашим друзям, які долучилися до цього дійства: поетові Богдану Кухті за чудові вірші, Валерієві Підпалюку, Ярині Опалевич та Зоряні Корчовській за прекрасний спів і створення атмосфери свята, Назарові Грицківу, Роману Стебелінському та Софії Черибі за величезну допомогу у зйомках відеоролика та за його монтування, а також всім-всім гостям, які прийшли в цей день до нас і розділили з нами радість святкування. Ми щасливі, що ви всі є у нас, бо ж – щастя поруч!», – підвела підсумки заходу гостинна господиня бібліотеки – завідувачка бібліотеки Ірина Андрухів.

Квітень

24.2018