29.01.2017

БДЮТ м.Винники провів Коляду виступами вихованців на сцені КЦ «Дозвілля»

WIN_20170129_14_05_24_Pro

Ансамбль сучасного танцю “Карамель” Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники та його керівники Христина Мелимук і Анастасія Селезньова підготували винниківчанам святкові Проводи Коляди на сцені Культурного центру «Дозвілля» сьогодні, 29 січня 2017р.

На сцені Дозвілля витав дух зими, свята, дитячих мрій і сміху. А у переповненому залі батьки та близькі талановитих вихованців з нетерпінням очікували кожен наступний святковий номер.

«Нині Рождество Божого Дитяти, браття-українці йдуть Його вітати. Тут лемки співають, подоляки їм грають, волиняк щось міркує, бойко легко танцює. Нехай це свято стане для нас святом доброти і милосердя, турботи і шани», – закликав ведучий концертної програми, вихованець БДЮТ Богдан Іванець.

Тематичні зимові та сучасні постановки продемонстрували усі вікові групи ансамблю «Карамель», за участю зразкового дитячого хору «Оберіг» (керівник Олена Грицько) та студії естрадного співу «Виноградинка» (керівник Михайло Жорняк).

Юні учасники свята отримали солодкі подарунки від Винниківської міськради.

14.2017