22.05.2017

Ансамбль «Карамель» БДЮТ звітував концертом у Палаці Є.Петрушевича у Львові

18528006_1856279591300251_5955406569282391598_n

Звітний концерт ансамблю сучасного танцю “Карамель” Будинку дитячої та юнацької творчості м.Винники відбувся у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді ім. Є.Петрушевича.

Вихованці ансамблю представили глядачам танцювальні етюди, українські стилізовані танці, хореографічні композиції у стилі хіп-хоп, джаз-фанк, contemporary.

«Приємним доповненням стали виступи гостей концерту. Це ансамбль сучасного танцю “M&Dance”, під керівництвом Ірини та Тараса Шкутяків, ансамбль сучасного танцю “Тріумф”, під керівництвом Лариси Єфімової, соло хореографа-педагога Вікторії Ковальової, а також виступ вихованки студії естрадного співу “Виноградинка” Марти Бицької (керівник Михайло Жорняк), – розповідає директор БДЮТу м.Винники Ольга Соколик.
Підтримала наш ансамбль в організації концерту Винниківська міська рада. Дякуємо міському голові м.Винники Володимиру Квурту, заступнику міського голови Богдану Шустеру, керівнику відділу гуманітарної політики Зоряні Корчовській за фінансову допомогу. Також дякуємо за фінансову підтримку меценату Богдану Голіяну та усім, хто посприяв організації та проведенню звітного концерту».

Привітав від Винниківської міської ради вихованців, батьків та педагогів секретар ВМР Ігор Жуковський.

Окрасою концерту стали феєрверки “Холодні фонтани”, “шаропади” (600 шариків), професійне світло та звук.

Фото: Ольга Соколик

Share on Facebook16Share on Google+0Tweet about this on Twitter