26.10.2016

Амбітна співзасновниця Радіо «Сковорода» – Мар’яна Романяк зустрілась із старшокласниками м.Винники

20161026_131534

В рамках проекту «Школа успішних людей» відбулась зустріч із співзасновниками Радіо Сковорода та проекту «Blog 360».

Про шлях від задуму до реалізації без затрат великих коштів розповіла Мар’яна Романяк та її брат, засновник проекту про подорожі «Blog 360» Володимир Романяк.

«Чому ми з друзями обрали ціль створення радіо. Тому, що радіо – це супер засіб мовлення і це той інструмент, який допоможе вам спілкуватись із усією Україною, особливо в силу того, що всі ми користуємось інтернетом та соціальними мережами, – каже Мар’яна, – тому для створення радіо не потрібно особливих коштів. Необхідно цього хотіти і доносити це до кожного. А люди, які вам допоможуть знайдуться у цьому пошуку самі».

Мар’яна та Володимир Романяки розповіли й про реалізований уже на сьогодні проект для людей, які люблять подорожувати. Продемонстрували відео Україною, а саме Карпатами.

На активність учнів, які бачать себе у цих сфера життєдіяльності, гості запропонували свою допомогу. А також запросили їх побачити усе «вживу». Тобто, стати учасниками інтерв’ю на радіо і, при бажанні, відеозаписів подорожі.

Спілкування відбулось за участі представників Винниківської міськради, директора ВСШІ Лілії Свистович, педагогів СЗШ№29 та СЗШ№47.

Зустріч відбулась із учнями 10-х класів шкіл у м.Винники у актовому залі Винниківської санаторної школи-інтернат.

Наступним етапом програми «Школа успішних людей» стане семінар-тренінг від франкознавця, доцента кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Богдана Тихолоза.

15.2017