23.05.2016

Акція з вимірювання тиску відбувається у Винниках

20160523_122932

Медпрацівники поліклінічного відділення 6-ї міської клінічної поліклініки у м.Винники проводять акцію «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії”

Сьогодні медпрацівники виміряли тиск працівникам Винниківської міськради.

“Акція відбуватиметься до 31 травня. Медики відвідають усі багатолюдні підприємства міста, – розказує завідувач згадуваного відділення Надія Жигало. – Освітні установи міста обслуговуватимуть медпрацівники закладу, також тиск можна виміряти й у нашій поліклініці”.

Зазначимо, «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії” – багаторазова акція, яка допомагає визначити пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском, які можуть отримати консультації фахівців, необхідні додаткові обстеження, а також щоденники для контролю тиску.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

18.2017