28.09.2016

7 жовтня урочисте відкриття концертного сезону Львівської філармонії у Виниках

7-10-2016-a2

З ініціативи Винниківської міськради розпочинається проект «Львівська філармонія у Винниках». Перший концертний сезон відкриється 7 жовтня у концертній залі Винниківської санаторної школи-інтернат.

У програмі візьмуть участь всесвітньовідомі артисти: Петро Радейко, Олександр Божик, ансамбль «Високий Замок», «Ledie`s trio», ведуча концерту – Лілія Винницька.

Про це розповіла спеціаліст-радник міського голови Винник Ірина Магдиш.

7-10-2016-a2«Ми запускаємо проект «Львівська філармонія у Винниках» на постійній основі з певною кількістю концертів на рік, з репертуарами музичних казок для дітей та концертами для винниківчан будь-якої вікової категорії», – розповіла Магдиш.

Захід розпочнеться о 19.00 год. у залі ВСШІ м.Винники, вул.Галицька, 88а.

Зазначимо, організатори проекту: Винниківська міськрада, Львівська філармонія, управління освіти ЛМР, дирекція ВСШІ, ЛМГО «Золота молодь Винник» та Молодіжна рада при ВМР.

15.2017