т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

07.08.2017

7-14 серпня у Винниках пройду планові знеструмлення – ПАТ «Львівобленерго»

4567

ПАТ «Львівобленерго» повідомляє про планові відключення електроенергії у Винниках 7-14 серпня.

«Для забезпечення надійного, якісного та безпечного надання послуг з електропостачання ПАТ „Львівобленерго” здійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі. Виконання вищезгаданих робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж», – йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ «Львівобленерго».

З 7 до 9 серпня відключення можливі на вул.:

Галицька 1-20, Левицького 1а, 4

10-11 серпня на вул.:

Крива, Піддіброва, Ранкова, Соборності, Стрілецька.

14 серпня планові знеструмлення можливі на вул.:

Богуна всі, Гайдамацька, Гонти, Грушевського, Декабристів , Джерельна, Дмитерка, Долинна, Дружби Народів, Забава, Загороддя, Звенигородська, Калнишевського, Кармалюка, Керницького, Корчевського, Котермака, Котляревського, Липи, Ломоносова, Лугова, Полуботка, Руданського, Січова, Сагайдачного, Сонячна, Сопілки, Спортова, Хмельницького, Хмельницького, Шашкевича, Шевченка.

Знеструмлення розпочнуться о 9:00 год. Після 17:00 год. Електропостачання обіцяють відновити.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Серпень