31.01.2017

4 лютого у Винниках філармонія дасть концерт «З веселої скрині»

thumb_78697_event_huge

Львівська філармонія у Винниках покаже глядачам уривки з улюблених музичних комедій української класики та жартівливі українські народні пісні 4 лютого о 17.00 год на камерній сцені Школи мистецтв №9.

«З почуттям гумору значно легше жити. Воно сприяє душевному здоров`ю, дозволяє з легкістю вирішити навіть найскладніші проблеми, допомагає самоствердитися і поліпшити відносини з оточуючими людьми, – каже адміністратор проекту Анастасія Пришляк. – Ми допоможемо вам створити чудовий настрій уже цієї суботи, приходьте і подаруйте своїм близьким чарівний вечір».

Квитки можна придбати в бібліотеках міста, школах, культурних установах та перед концертом або за телефоном :063-750-47-22 Анастасія.

Вартість квитка – 30 грн.

Нагадаємо, з ініціативи Винниківської міськради у місті запрацював проект «Львівська філармонія у Винниках». Перший концертний сезон відкрився 7 жовтня у концертній залі Винниківської санаторної школи-інтернат

14.2017