м.Винники,вул.Галицька,20

т. (032) 2295431, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.03.2018

31 березня, 2-4 квітня Винниками курсуватиме безкоштовний автобус

kievlyane_smogut_razukrasit_avtobus_3

Виконавчий комітет Винниківської міськради забезпечить доїзд до кладовищ мешканцям м.Винники на 31 березня та 2-4 квітня.

 

 

Відповідне рішення озвучено на загальноміській нараді у міського голови Винник Володимира Квурта.

 

«Для забезпечення можливості винниківчанам прибрати могилки у суботу, 31 березня, та впродовж 2-4 квітня безкоштовний автобус (“Школярик”)  їздитиме п’ять раз за нижче вказаним графіком, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

 

 

Школа «Берегиня» (рест.Василина)                                         11:30 12:30  15:30  16:30  17:30 
Тютюнова фабрика                                                    11:35  12:35   15:35   16:35   17:35  
Костел                                                                              11:38  12:38  15:38  16:38  17:38 
Старе кладовище   11:40  12:40   15:40   16:40   17:40  
Забава (кінцева 36)                                                      11:45  12:45   15:45   16:45   17:45  
Маг.Даринка                                                                  11:50  12:50   15:50   16:50   17:50  
Маг.Винничанка                                                            11:55  12:55   15:55   16:55   17:55  
Стрілецька могила                                                        11:57  12:57   15:57   16:57   17:57  
Церква Івана Хрестителя                                          12:00  13:00   16:00   17:00   18:00  
Кінцева 40                                                           12:03 13:03  16:03  17:03  18:03 
 Нове кладовище                                                            12:10  13:10  16:10  17:10  18:10 

 

 

Зазначимо, що додаткові рейси автобуса не впливають на схему руху маршруту «Школярик».

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Червень

24.2018


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору