27 вересня на “Свято щастя” винниківчан запрошують мешканці “Оселі”

оселя

ЛМГО “Спільнота взаємодопомоги “Оселя” запрошує на захід “Свято щастя” в рамках проекту “Клуб літніх людей”.

Організатори обіцяють відвідувачам подарували багато позитивних емоцій, щастя і захоплюючих номерів.

У заході візьмуть участь вихованці Театральної студії ЗМВ.

“Скоро проект завершується, оскільки він діє до кінця жовтня. Ми та Театральна студія ЗМВ хочемо зробити ще одне свято для прихильників нашого Клубу літніх людей, поділитися радістю та весело провести час”, – розповіла соціальний працівник спільноти Ольга Біянська.

Бажаючих розділи свято чекають 27 вересня о 16.00 год за адресою: м.Винники, вул.Франка, 53а, Благодійна крамничка “Емаус-Оселя”).

Нагадаємо, Оселя реалізовує свою діяльність допомоги літнім людям в рамках проекту «Соціальні послуги-спільними зусиллями» за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із Ukrainian Center for Independent Political Research та ASB Georgia.

24.2017