19.09.2017

23-24 вересня у Винниках вперше пройде фестиваль «Медова осінь»

фестиваль

Винниківська міська рада, КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», Гільдія медоварів Львівщини запрошує винниківчан, львів’ян та гостей міст на перший фестиваль питного меду, оздоровчої бджолопродукції, вина і сиру 23-24 вересня.

«На фестиваль приїдуть десятки бджолярів із західної України. Упродовж першого дня фестивалю працюватиме дегустаційна комісія, яка обире найкращих медоварів. Результати конкурсу будуть оголошені у неділю, 24 вересня.

Окрім меду та продукції пасічників, гості фестивалю матимуть змогу придбати найкращі вина Прикарпаття, Закарпаття та Львівщини. На фестивалі будуть представлені вироби сироварів Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей, які успадкували давні родинні рецепти, а також продукція відомих господарств, які запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією. Крім того, традиційно можна придбати вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, вироби із дерева, гаварецьку, покутську кераміку та вишиванки коломийських майстринь», – обіцяють організатори.

На фестиваль запрошено майстрів для проведення цікавих тематичних майстер-класів для усіх бажаючих із виготовлення свічок із натурального воску.

Програма фестивалю:

фестиваль

23 вересня:

10.00 – 18.00 год. – ярмарок питного меду та оздоровчої бджолопродукції, сирних виробів і вина;

15.00 – 17.00 год. – концертна програма за участю вихованців культурно-освітніх закладів Винник та гостей міста.

24 вересня:

10.00 – 18.00 год. – ярмарок меду, вина і сиру, виробів народних майстрів;

13.00 – 17.00 год. – лекції та майстер-класи;

15.00 – 18.00 год. – урочисте відкриття фестивалю, концертна програма за участю колективу школи мистецтв № 9, хору “Повстанець” (м. Львів), вокального ансамблю «Зґарда», Ярини та Юліани Опалевич, гурту «Дриґ», а також козацькі бої та забави.

Також 24 вересня пропонується ряд лекцій:

13.00 «Продукти бджільництва та їх застосування». Лектор І. Пилипчук (м. Львів)

14.00 «Питні меди і Ваше здоров’я». Лектори: В. Дмитрук – президент Західноукраїнської спілки пасічників (м. Луцьк), К. Лецин – голова медоварів Карпатського краю (м. Богородчани Івано-Франківської обл.).

15.00 «Виготовлення натуральної косметики з продуктами бджільництва». Лектори А. Шотік та М. Шотік (м. Луцьк).

16.00 Майстер-клас із виготовлення свічок із натурального бджолиного воску. Проводить О. Логвиненко (с. Підберізці Львівської обл.)

15.2017