21 жовтня письменник Макс Кідрук приїде у Винники з романом «Де Немає Бога»

43745676_259838548005065_2464954453560655872_n

Письменник Макс Кідрук чекатиме на мешканців Винник 21 жовтня о 13:00 год на в бібліотеці-філії №34 ЦБС для дорослих м.Львова (вул. Галицька,49).

«Я не раз казав, що минулорічний мегатур Україною на підтримку роману «Не озирайся і мовчи», не буде одноразовою акцією. Ще тоді ми з командою були заряджені на щонайменше ще одну подібну божевільну авантюру. Вважайте, рік тому ми лише знайомилися з читачами. Цього року ми їдемо нібито до добрих знайомих. Я з нетерпінням чекаю зустрічей, щоби розповісти про свій новий роман», – говорить Макс Кідрук про тур.

ПРО РОМАН «ДЕ НЕМАЄ БОГА»

Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?

Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.

БУКТРЕЙЛЕР: https://www.youtube.com/watch?v=8vi43QBo6Fs

Share on Facebook27Share on Google+0Tweet about this on Twitter